×

Schrijf je in voor de vacature alert!

Caesar Groep - Test Engineer bij Garansys
Overslaan naar content

Test Engineer bij Garansys

    Functieomschrijving

    Met focus op AI & test automation

    Dit is waarom je aan de slag wil als Test Engineer bij Garansys:

    ✅ Jij bewaakt de kwaliteit en verbetert actief het hele testproces en verkent hoe nieuwe technologieën zoals AI dit slimmer en efficiënter maken.

    ✅ Je komt terecht in een vakgroep die actief werkt aan de ontwikkeling van test automation en AI-toepassingen binnen het testvak.

    ✅ Je krijgt de kans om voor verschillende projecten en klanten de geschikte kwaliteitsaanpak te bepalen en toe te passen

    Een oplossingsgerichte mentaliteit

    Jouw belangrijkste doel is het behalen en bewaken van de kwaliteit van de applicaties die we bieden aan onze klanten. Jij zet dan ook alles op alles om deze kwaliteit waar te maken. Deels doe je dit door jouw testing skills in te zetten voor het opsporen van bugs en andere bevindingen. Wanneer jij een bug vindt, zoek je actief contact met developers en andere stakeholders. Waar komt het issue vandaan? Hoe hoog is het risico? Wat is een slimme oplossing en wanneer kunnen we die implementeren? Jij neemt hierin initiatief en zorgt dat het team stappen zet.

    Daarnaast kijk je verder dan alleen “testen zoals we dat altijd deden”. Je denkt mee over hoe we ons testproces slimmer kunnen maken, bijvoorbeeld door het inzetten van test automation en (waar relevant) AI-gedreven oplossingen zoals slimme testdata, automatische testgeneratie of analyse van testresultaten.

    Garansys, IT as agreed

    Garansys werkt binnen vaste afspraken met de klant. Binnen die periode moet de juiste kwaliteit geleverd worden. Jij weet je team daarin mee te nemen, motiveert en stuurt bij waar nodig. Je neemt verantwoordelijkheid voor het gehele kwaliteitsproces en komt continu met verbeteringen.

    Naast het team neem je ook de klant mee. Je borgt releases, stemt af over acceptatieomgevingen en zorgt dat alles klaarstaat voor acceptatietesten. Aan het einde van de dag ben jij tevreden als je samen met je team een kwalitatief sterk product hebt neergezet en als jullie weer een stap hebben gezet in het slimmer en efficiënter testen van morgen.

    Samen scherp voor resultaat.

    Bij Garansys werk je in een hechte, informele organisatie waar vertrouwen de basis is en verantwoordelijkheid vanzelfsprekend. We combineren een familiegevoel met een topsportmentaliteit: warm als het kan, scherp als het moet. Je krijgt veel vrijheid in hoe je werkt, maar we rekenen op eigenaarschap en resultaat. Hier bouw je software die écht impact maakt en groei je door het gewoon te doen.

    Wij hebben een grote diversiteit aan klanten. Dit zie je ook terug in onze projecten, van rebranding van startups tot technische systemen ontwikkelen bij de grote spelers in de markt. We zijn een dynamische altijd lerende organisatie. Met ons test automation team werken we actief aan het verbeteren van onze automation oplossingen met AI. Daar zijn we eerlijk over: we zijn er nog niet. Wat we wel weten, is wat we willen bereiken, en we zoeken iemand die daar een concrete bijdrage aan levert.

    De grote diversiteit aan projecten, de informele sfeer én de uitdaging om testing naar een hoger niveau te tillen, maakt jouw werk bij Garansys zo interessant. Natuurlijk draagt dit ook bij aan jouw ontwikkeling van Test Engineer naar Test expert. Jij hebt bij ons alles al een keer meegemaakt én levert een enorme bijdrage aan het verbeteren van de kwaliteitsprocessen van Garansys.


    "De Quality Assurance vakgroep van Garansys is constant in ontwikkeling. De verandering van ons vakgebied door AI is momenteel éen van onze grote thema's, waarin we steeds meer skills aan het ontwikkelen zijn. Zo maken we op een groot project volop gebruik van de Playwright MCP en wordt er intern ontwikkeld aan AI ondersteunend inzetten bij het creëren van test scenario's. Met nieuwe aanwinsten die ook interesse en passie hebben voor deze trend kan onze vakgroep op een nog hoger niveau komen." - Mathilde Janssens, Testmanager 

    Jij & Garansys

    We zoeken in onze Test engineer iemand die het belangrijk vindt om het juiste resultaat met de juiste kwaliteit te kunnen behalen. Je hebt de skills om voor verschillende doeleinden de juiste test technieken toe te passen. Zo heb je de test automation ervaring voor het implementeren van bijvoorbeeld een regressie set, smoke test of front end test, maar kun je ook handmatige edge cases opstellen en uitvoeren voor scenario’s die niet automatiseerbaar zijn. Je kent tools en technieken als Postman, Playwright en hebt ervaring met AI-integraties in je testwerk. Je vindt het ook leuk om nieuwe technieken uit te proberen en jouw team uit te dagen om deze toe te passen in hun werkwijze. Verder heb je:

    • Minimaal 2 jaar ervaring met test automatisering en het testvak;

    • Ervaring met het toepassen van AI in testing, zoals testdata generatie, test case generatie of slimme analyse van testresultaten;

    • Ervaring met het kritisch analyseren van requirements en/of user stories en het opstellen van (automated) test cases aan de hand daarvan;

    • In ieder geval een TMAP óf ISTQB Foundation certificering;

    • Een afgeronde HBO- of WO-opleiding;

    • Nederlandse en Engelse taal op business niveau;

    Dit krijg je ervoor terug
    We verwachten veel van je maar je krijgt er dan ook het nodige voor terug. Met name jouw ontwikkeling staat bij ons centraal. Op basis van jouw persoonlijke ontwikkelplan volg je samen met een aantal collega's diverse trainingen en bezoek je met enige regelmaat verschillende events en beurzen. Daarnaast kun je meedoen aan externe én interne leer- en coaching trajecten van de Caesar Groep en geniet je van de volgende arbeidsvoorwaarden:

    • Een start salaris afhankelijk van jouw werkervaring maar ergens tussen de €4.000 en €6.050;

    • Een mobiliteitsbudget dat je besteedt aan een leaseauto, eigen auto of OV-businesscard;

    • Een eindejaarsbonus op basis van onze prestaties als team; 

    • 10% vakantiegeld en 26 vakantiedagen 

    • Een goede werkgeversbijdrage aan jouw pensioen- en zorgverzekering; 

    • Een een onkostenvergoeding (internet/telefonie) voor het thuiswerken

    • Thuiswerkmiddelen zoals een bureau, bureaustoel of beeldscherm

    • Een persoonlijk opleidingsbudget (inclusief dagen) om jezelf continu te verbeteren; 

    • Ondersteuning van onze eigen vitaliteitscoach en wekelijkse boks- en bootcamplessen;

    • Leuke uitjes, waaronder een jaarlijkse wintersport met onze eigen personeelsvereniging Julius.

    Ons kantoor is te vinden op het bedrijventerrein Papendorp te Utrecht. Makkelijk te bereiken met de auto, omdat we dicht bij de snelweg liggen en ook voldoende (gratis) parkeerruimte bieden. Ook met het openbaar vervoer zijn we makkelijk te bereiken. We hebben namelijk een bushalte voor de deur!

    Ben jij overtuigd en zou je willen reageren op deze functie?

    Denk je dat jij geschikt bent voor de functie van Test Engineer bij Garansys? Solliciteer dan snel via bijgaande sollicitatiebutton of laat simpelweg je gegevens bij ons achter. Heb je een vraag of wil je kennismaken? Stuur onze recruiter Glen dan gerust een WhatsApp berichtje op telefoonnummer 06 45 27 65 89 of contact hem per g.bruinier@caesar.nl

    of

    In het kort

    • Utrecht
    € 4.000 - € 6.050 per maand
    Garansys
    32 - 40 uur per week

    Caesar Groep is trots onderdeel van het Charter Diversiteit & inclusie van de Sociaal Economische Raad (SER). Dit betekent dat we werk maken van een divers medewerkersbestand én een inclusief werkklimaat. Wij geloven dat dit o.a. innovatie, ontwikkeling & vernieuwing stimuleert. We staan open voor sollicitaties van iedereen die zich aangesproken voelt, ongeacht wie je bent of waar je vandaan komt. Voel je welkom om te reageren, ook als je niet precies aan alle criteria voldoet.

    SOLLICITATIEPROCES

    sollicitatieproces kort

    Andere vacatures bekijken?

    Bekijk alle vacatures of neem een kijkje bij onze bedrijven.